دبیر کمیسیون خراسان رضوی
رسول فرزاد فرد
 

   .
۱۳۹۷/۰۳/۲۴

استاندار خراسان رضوی :

اهتمام مدیران استان تلاش برای حفظ و افزایش اشتغال، رونق تولید و ارتقا سهم صادرات است

استاندار خراسان رضوی گفت: اهتمام مدیران استان تلاش برای حفظ و افزایش اشتغال، رونق تولید و ارتقا سهم صادرات است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه بازدید از یک واحد صنعتی دانش بنیان اظهار داشت: مجهز بودن به علم روز و فعال کردن واحد تحقیق و توسعه در واحدهای تولیدی به منظور کاهش هزینه ها، ارتقا کیفیت و حضور موفق و موثر در بازار یک ضرورت است.
وی با دعوت از صنعتگران و فعالان حوزه ساختمان برای بازدید از تولیدات این واحد تولیدی، افزود: مصنوعات این کارخانه عموما بومی سازی و متناسب با شرایط جغرافیایی کشور و منطقه تولید شده است.
استاندار خراسان رضوی همچنین در حاشیه بازدید از واحد تولیدی دیگری که برای جامعه پذیر شدن افراد آسیب دیده اجتماعی تلاش می کند؛ تاکید کرد: باید سازوکاری طراحی شود تا سایر فعالان اقتصادی نیز بتوانند ازظرفیت اشخاصی که در برهه ای از زمان دچار آسیب شده اند؛ استفاده کنند.
رشیدیان با تاکید بر اینکه سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و رویکرد دولت تدبیر وامید توانمند سازی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی است؛ از اشتغال 200 نفر از این افراد در واحدهای صنعتی و تولیدی استان خبر داد.
وی به تشریح شرایط کشور و استان و تهدید آمریکا مبنی بر تحریم اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: در چنین موقعیتی تلاش ما، برنامه ریزی برای بهره برداری از تمامی ظرفیت های داخلی در همه حوزه های صنعتی، معدنی، خدماتی، گردشگری و است


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان