دبیر کمیسیون خراسان رضوی
رسول فرزاد فرد
 

   .
۱۳۹۷/۰۳/۲۲

استاندار خراسان رضوی :

جشن گلریزان موجب ترویج نوع دوستی ، مهربانی و عطوفت در جامعه می شود

استاندار خراسان رضوی گفت : اینگونه جشن ها در راستای ترویج نوع دوستی، مهربانی ، عطوفت ، کمک به هم نوع و گرفتن دست نیازمندان بسیار ارزشمند خواند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رضا رشیدیان با حضور در جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد افزود : ماه مبارک رمضان برکات زیادی دارد از جمله آنکه انسان ها در کنار عبادت خداوند فرصت بیشتری برای همدردی و همراهی با همنوعان خود می یابند.
وی با بیان اینکه در این ایام جشن های مختلفی داریم که به نوعی جشن های عاطفه و مهربانی هاست ، گفت : در جامعه افرادی هستند که ناخواسته وبه دلیل مشکلاتی در زندگی اجتماعی شان طبق قانون به زندان افتاده وتوان تامین جرایم مالی و یا حقوق تعیین شده را ندارند .
وی تصریح کرد : نه روح قانون و نه خواست عمومی جامعه بر افزوده شدن تعداد زندانیان و ماندن این افراد در زندان نیست و این ایام فرصت خوبی است تا در قالب جشن گلریزان و کمک خیرین و گروه های مختلف مردمی زمینه آزادی و بازگشت این زندانیان غیر عمد به خانواده هایشان و جامعه فراهم شود.
وی افزود : خدا را شاکریم همسایگان امام مهربانی ها با درس گرفتن از وجود امام رئوف هر سال همراهی و همکاری بیشتری با ستاد دیه در این راستا دارند .
وی با اشاره به روند رو به رشد زندانیان آزاد شده با کمک های مردمی طی سال های اخیر ، ابراز امیدواری کرد : با اقدامات خوبی که ستاد دیده از سطح شهرستان ها تا مرکز استان در جلب مشارکت مردم و خیرین انجام داده بتوانیم تعداد بیشتری از زندانیانی که به دلایل غیر عمد در زندان ها بسر می برند را به خانواده هایشان برگردانده تا وظیفه وتکلیف خود را نسبت به خانواده و جامعه انجام دهند.
استاندار افزود : امید است امروز هم این کمک ها و همراهی ها درخور مردم خطه رضوی باشد ضمن آنکه ارج و ارزش این جشن ها بیش از این کمک ها به ترویج روح مهربانی، هم اندیشی و دگر خواهی است در سطح جامعه می پراکند.
وی در این مراسم مبلغی را برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مبلغی کمک و هدیه کرد .


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان