دبیر کمیسیون خراسان رضوی
رسول فرزاد فرد
 

   .
۱۳۹۶/۱۱/۲۸

فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی در شهرستان خواف

در یک اقدام خودجوش از سوی اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خواف پوسترهایی با محتوای استفاده از کالای ایرانی تهیه و در واحدهای صنفی این شهرستان نصب گردید.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خواف اظهار داشت : متصدیان واحدهای صنفی خواف بر اهمیت اتکا به توان داخلی برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید داخلی و همچنین کمک به رشد اقتصادی کشور آگاهند .
وی با اشاره به این نکته که گرچه الحمدلله در واحدهای صنفی این شهرستان کالای قاچاق خیلی کمتر از سایر نقاط کشور وجود دارد اعلام آمادگی کرد تا با کمک مسئولین ذیربط با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد .
همچنین طبق گزارش واصله از فرمانداری این شهرستان اعضای کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان خواف طی چند مرحله گشت و بازرسی مشترک از واحدهای صنفی این شهرستان از جمله سم فروشی ها، فروشندگیهای لوازم آرایشی، داروخانه ها و بازار روز ضمن ارائه ارشادات لازم به منظور فروش کالاهای ایرانی و عدم فروش کالاهای قاچاق برای تعدادی از واحدهای متخلف  پرونده تشکیل گردید.
در این بازرسی ها  برای تعداد 5 واحد متخلف پرونده تشکیل و به واسطه حضور رئیس تعزیرات یک واحد صنفی متخلف به مبلغ 11میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید .


منبع : زیرپرتال مبارزه با قاچاق کالا و ارز
تعداد بازدیدها : ۶۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان